Kariera RKO GROUP

Hledáme právě
tebe!

Obsluha CNC frézky

VLASTNOSTI VOLNÉ POZICE

  • Hlavní pracovní poměr 38,75
  • dvousměnný provoz
  • dlouhodobé zaměstnání

NÁPLŇ PRÁCE

  • Obsluha NC frézky v kusové i sériové výrobě

PŘEDPOKLADY

  • Vyučení ve strojírenském směru.
  • Praxe na obsluze 3osých a víceosých center min. 2 roky výhodou.
  • Dobrá orientace v technické dokumentaci – prostorová představivost. Schopnost základní práce s PC.
  • Zkušenost s ručně ovládaným jeřábem výhodou.
  • Zkušenost s ovládáním vysokozdvižného vozíku výhodou.
  • Schopnost používání přesných měřidel – posuvka, úhloměr, úhelnice, metr.
  • Manuální zručnost, pečlivost při práci, zodpovědnost.
  • Organizační schopnosti, flexibilita, spolehlivost a samostatnost.
  • Ochota pracovat přesčas, pokud to situace vyžaduje.

NABÍZÍME

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti.
  • Zkušený a přátelský tým ochotný pomoci.
  • Zajímavé mzdové ohodnocení dle praktických dovedností a Vašeho výkonu.
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, benefitní karta.
  • Bonusový systém ohodnocení.
  • Férové jednání.
  • První smlouva na 6 měsíců s 3 měsíční zkušební dobou.

Nástup možný IHNED

NEBO NÁM ROVNOU ZAVOLEJTE!